Legowiska

Legowisko dopasowane do twojego pupila

Pies i kot, to jak wiadomo najwierniejsi i najlepsi przyjaciele człowieka. Tak jak dla nas, ważne jest wygodne łóżko, dla nich również istotne jest miejsce do odpoczynku. Jeśli tak jak my, kochasz zwierzaki i chcesz zapewnić swojemu przyjacielowi komfortowe posłanie, to idealnie trafiłeś. Nasza oferta jest pełna różnorodnych legowisk wykonanych między innymi z takich tkanin jak:

  • Velvet

  • Dream Velvet

  • Sztruks

  • Ortalion

  • Minky

i wielu innych. Legowiska dla psów i kotów występują w wielu kolorach, z różnymi wzorami i właściwościami. Szyte są ręcznie, ponieważ dbamy nawet o najdrobniejsze szczegóły. Posłania dla zwierząt można nabyć w rozmiarach: S - 40x60cm, M - 60x80cm oraz L - 80x100cm. Dodatkowo, do każdego legowiska dołączamy zabawkę gratis.

Legowisko z haftem

Istnieje również opcja haftu ze wzorem lub z imieniem psa lub kota, który również wykonujemy gratis. Jeśli chcesz, by na legowisku pojawiło się imię twojego zwierzaka, wystarczy, że wybierzesz z listy opcję "Haft imię pupila", z kolejnej kolor nici, a następnie wprowadzisz imię w wyznaczonym polu. Jeśli natomiast na posłaniu ma znaleźć się któryś z oferowanych przez nas wzorów, również wybierz go pierwszej listy, a w kolejnej dokonaj wyboru koloru nici.

Bezpieczne dla zwierzaków

W trosce o dobro pupili, nasze legowiska szyte są tylko i wyłącznie z wysokiej jakości tkanin. Wiele z nich posiada właściwości antyalergiczne, a także certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza bezpieczeństwo materiałów. Dodatkowo, większość legowisk wyłożona jest na spodzie matą antypoślizgową, która zapobiega przemieszczaniu się posłania po całym domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl